O firmie

Jestem absolwentem kierunku Geodezja i Kartografia na AGH w Krakowie o specjalności geodezja inżynierno – przemysłowa. Jako geodeta pracuję zawodowo od ponad 10 lat, natomiast od 2019 roku posiadam uprawnienia geodezyjne nadane przez Głównego Geodetę Kraju i w tym samym roku założyłem firmę geodezyjną Geodezja GPM.

Prowadząc biuro geodezyjne, jako właściciel, skupiam się na tym, żeby efekty naszej pracy można wykorzystać w jak największym stopniu, aby nasze opracowania geodezyjne były jak najdokładniejsze i jak najwierniej oddawały sytuację w terenie oraz żeby pomiary geodezyjne wykonać z jak największą precyzją, co przełoży się na zadowolenie inwestora z naszych usług. Człowiek uczy się przez całe życie, więc zdobyte doświadczenie staram się zamieniać w nowe, skuteczniejsze rozwiązania, tak aby iść razem z duchem czasu i oferować usługi na miarę czasów w jakich żyjemy. Szanuję czas i pieniądze klientów, mając świadomość, że inwestor powinien być w jak najmniejszym stopniu zaangażowany w wykonywane przez nas prace oraz efekty naszej pracy chce otrzymać jak najszybciej oraz w formie przejrzystej i zrozumiałej.

Geodezja GPM oferuje kompleksowe usługi geodezyjne, wykonujemy wszystkie opracowania geodezyjno – kartograficzne, takie jak mapa do celów projektowych, inwentaryzacja powykonawcza oraz ortofotomapa. Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach pomiarów realizacyjnych, tj. geodezyjną obsługę inwestycji budowlanych, tyczenie budynków, sieci uzbrojenia terenu, tyczenie granic, pomiary geometrii konstrukcji czy geodezyjny monitoring obiektów budowlanych. Posiadamy spore doświadczenie w obsłudze inwestycji kubaturowych: wielokondygnacyjne bloki mieszkalne, budynki biurowe, wszystkiego rodzaju hale czy domy jednorodzinne. Wykonaliśmy szereg geodezyjnych obsługi inwestycji przemysłowych, głównie na terenie kombinatu metalurgicznego w Krakowie. Oferujemy także usługi w zakresie stanu prawnego nieruchomości, jak: podziały nieruchomości, ustalenie, wznowienie, wyznaczenie granic czy mapa do celów prawnych. Podsumowując podejmujemy się wszystkich zadań, które w dzisiejszych czasach wykonuje inżynier geodeta.

Prace geodezyjne wykonujemy głównie na terenie województwa małopolskiego (Kraków, Wieliczka, Bochnia, Skawina, Niepołomice, Zabierzów i ich okolice) oraz podkarpackiego (Rzeszów, Stalowa Wola, Nisko i okolice). Jednak nie zamykamy się na regionalizację i w przypadku ciekawych zadań, chętnie się ich podejmiemy na terenie całej Polski. W geodezji nie ma miejsca na pomyłki, więc mając świadomość tego ile kosztuje błąd geodety, prace geodezyjne wykonujemy tylko i wyłącznie sprawdzonym oraz skalibrowanym sprzętem z ważnym certyfikatem serwisowym. Naszym bazowym instrumentem jest tachimetr Leica TCRP 1201 o dokładności pomiaru kierunku 1” oraz dokładności pomiaru odległości 1 mm + 1.5 mm/km. Korzystanie z takich instrumentów geodezyjnych pozwala na osiągnięcie niezbędnej precyzji, wysokiej efektywności pomiarów geodezyjnych oraz skrócenie czasu realizacji zleceń.

Podsumowując, usługi mojej firmy geodezyjnej są skierowane do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw, które oczekują wysokiej jakości usług, samodzielnie wykonywanych prac geodezyjnych bez zbędnego zaangażowania klienta, możliwie jak najkrótszego czasu realizacji zlecenia, a przy tym zlecone prace zostaną wykonane w rozsądnej cenie.